Naujienos

Prašome Jūsų pasinaudoti vienu efektyviausių būdų paremti ir skirti 2% Jūsų jau sumokėto į Valstybės biudžetą gyventojų pajamų mokesčio Jūsų profesinei Patentinių patikėtinių asociacijai. Jūsų palaikymas yra labai svarbus, nes tik turint lėšų galima pilnavertiškai įgyvendinti asociacijos veiklą, atstovauti mūsų bendrus interesus, organizuoti renginius, mokymus ir sėkmingai plėtoti asociacijos veiklą.

Pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki 2014 m. gegužės mėn. 1 d. Valstybinei Mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį (iki 2 proc.) iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti visuomeninių organizacijų veiklą. Tai nereiškia jokių papildomų mokesčių ar finansinės naštos Jums. Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 2 proc., pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete.

Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl žmogui tereikia užpildyti tik užpildyti paramos formą FR 0512 v.2 ir kartu pateikti deklaruojant pajamas. Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę http://deklaravimas.vmi.lt/
1. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
2. Pasirinkite formą “Pildyti portale” Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą), užpildyti ir pateikti Formai pildyti reikiami Patentinių patikėtinių asociacijos rekvizitai:
PATENTINIŲ PATIKĖTINIŲ ASOCIACIJA
Šv. Ignoto g. 6, LT-01144 Vilnius
Asociacijos kodas: 124441926
Bankas SWEDBANK AB
Sąskaitos Nr. LT61 7300 0100 0244 8887

 

Paskelbta Naujienos.
<<<